ZEHNDER

Zehnder Group, dekoratif radyotörlerden radyant tavan panellerine ve konforlu ısıtma ve soğutma tavan sistemlerine kadar çok çeşitli ısıtma ve soğutma çözümleri sunmaktadır.

Zehnder Group’un geniş ürün yelpazesi, yeni binalardan renovasyonlarına, müstakip evlerden ticari ve endüstriyel binalara kadar çok çeşitli projeler için doğru ürünü, sistemi ve hizmeti sağlar.  Zehnder, konforlu iç mekan havalandırması için sistemler sağlama konusunda uzun bir geçmişe sahiptir. Kamu ve ticari sektörlerdeki müstakil evlerin, apartmanların ve ticari binaların yeni inşaatları ve renovasyonları için yüksek ısı geri kazanım oranına sahip ve enerji açısından verimlidir. Isı eşanjörleri, kapalı odalarda havanın tasarruflu bir şekilde yayılmasını sağlayarak konforlu bir iklimden sorumludur. Hava temizleme sistemleri, özellikle toz seviyesi yüksek binalarda temiz hava sağlar.

Özel tasarım radyatör
Zehnder Group, banyolar ve oturma odaları için her ortama uyacak bireysel dekoratif radyotörler sunar. Özel tasarım radyatörleri sadece bir evi ısıtmakla kalmaz, aynı zamanda kusursuz bir görünüm ve his de ekler. Tanınmış tasarımcıların tasarımları olduğu için sonuç şaşırtıcı değildir; bununla birlikte banyoda, mutfakta, WC’de, evde egzersiz stüdyosunda veya hobi odası gibi alanlarda ihtiyacınız olan performansı elde edersiniz.