GLASS DESIGN

Toscana’nın merkezindeki Vinci’de bulunan Glass Design, sanatsal cam üretimindeki köklü bir geleneğin sonucunda Borsellini ailesi tarafından 1984 yılında kuruldu.

Glass Design, hem silikon veya paslanmaz çelik gibi teknolojik olarak gelişmiş malzemeler kullanarak, hem de 24%pb kristal ve artisan cam gibi geleneksel malzemelerle sanatsal bir şekilde çalışarak yeni bir tarzın yaratılmasına katkıda bulunuyor; aksesuarların dahi tüm detaylarıyla ele alındığı, ortamın ana konusu haline getirildiği, dünyada büyük beğeni toplayan ve 60’ın üzerinde ülkeye ihraç edilen gerçek bir “moda” ürünü.

200’ün üzerindeki Toskana zanaatkarı ve Murano’nun 15’ten fazla cam üreticisi, benzersiz ve ayrıcalıklı ürünler yaratmak için her ürünün bireysel ihtiyaçlara ve özel gereksinimlerine uyacak şekilde özelleştirilmesini sağlayarak şirketin üretim zincirlerinde yer almaktadır.

Benzersiz kompozisyon
Lavabolar, küvetler, duş tekneleri, kapı kolları ve kulplar,  banyo aksesuarları ve mobilyaları ile Glass Design, benzersiz kompozisyonlar yaratmayı, banyoyu benzersiz bir oda haline getirmeyi, mekanı optimize ederek duygularla zenginleştirmeyi hedefliyor.