ANTONIO LUPI

Antoniolupi, banyo mobilyası tasarımı ve üretiminde son 50 yılda hem İtalya’da hem de uluslararası olarak öne çıkan bir Toskana şirketidir. Devamlı gelişen şirketin ayırt edici özellikleri, üretim teknolojisine yoğun bir şekilde yatırım yaparken, sürekli olarak yeni malzeme ve tasarımlar arayarak yenilik yapma yeteneğidir.

Antoniolupi, özel banyo aksesuarları ve aynalar üreterek başlamasına rağmen, Carlo Colombo, Nevio Tellatin, Roberto Lazzeroni, Mario Ferrarini, Brian Sironi, Gabriele and Oscar Buratti, Riccardo Fattori ve Domanico de Palo gibi tanınmış tasarımcılarla yaptığı işbirlikleri sayesinde artık yaşam alanının tüm ürün gruplarını kucaklıyor.

En Yüksek Kalite

En yüksek kalite garantisi, antoniolupi’nin uzun süredir devam eden misyonudur. Hassas üretim, yüksek kaliteli hammaddeler ve ayrıntılara gösterilen özen, üretim sürecinin her adımını belirler. Bu strateji, antoniolupi’yi en kaliteli banyo mobilyaları, şömineler ve oturma odası alamanlarının tasarımı ve üretiminde dünya çapında bir lider olarak konumlandırmıştır.