TANTIMBER

Tantimber, yıllık 300.000 metrekare termal modifiye deck ve kaplama malzemeleri üretim kapasitesine sahip, hammaddelerini “sürdürülebilir doğal çevre” konsepti ışığında tedarik eden, Avrupa normlarına uygun üretim altyapısına sahip bir ahşap ürünler şirketidir. Doğayı mekanlarla buluşturarak yaşama değer katmayı hedefleyen Tantimber, dayanıklı ve uzun ömürlü ürünler sunan ekolojik süreci ile ahşaba yeni bir hayat veriyor.

En iyi hammadde seçimi ve özenli bir işlemle oluşturulan yüksek fiziksel ve estetik özellikleri ile ahşabın nefes almasının ve yaşamasının doğal özellikleri, faydaları ile birlikte ahşabın temel özelliğidir. Ahşap ürünler söz konusu olduğunda birçok ülkede tanınan ve tercih edilen bir marka olan Tantimber, küresel standartlarda üst düzey üretim kriterlerine sahip gelişmiş üretim hatları, dayanıklılık, sürdürülebilirlik, yenilikçi üretim anlayışı ve etkileyici tasarım çizgisi gibi tüm niteliklerde işlev gören ürün kalitesi ile marka değerinin çerçevesini oluşturmaktadır.

Estetik ahşap yüzeyler
Tantimber ürün yelpazesinde Decking, Cladding, Laminaded Beams, Engineered Floring, Solid Parke, Marquetry Parke ve Dekoratif Duvar Kaplamaları bulunmaktadır.