CRISTINA RUBINETTERIE

CRISTINA Rubinetterie, Ezio Cristina tarafından Kuzey İtalya’nın Gozzano şehrinde 1949 yılında kuruldu. Oğulları Alberto ve Riccardo’nun şirketi endüstriyel ölçekte dönüştürmesi, 1980’lerin sonunda endüstriyel üretim konusunda uzmanlaşmış SILFRA’nın satın alınması ile ivme kazandı. CRISTINA Rubinetterie, 2017 yılında alanında lider Caleffi Group’un bir parçası olmuş ve bu sayede markanın sürekliliği ve uluslararası düzeyde büyümesi sağlanmıştır.

Yenilik ve gelenek birleşiyor
İtalya’nın önde gelen sıhhı tesisat armatürleri markası olan CRISTINA Rubinetterie, banyo, mutfak, wellness sektörü ve dış mekanlara yönelik olarak işlevsel, dayanıklı ve estetik olarak çağdaş tasarım ürünleriyle “İtalyan Malı” üretiminden büyük bir gurur duymaktadır. Tarihinde, Avrupa’da ilk kez sabit bir sıcaklığa izin veren kademeli düzenleyici ile termostatik karıştırıcıyı sunmuş olan şirket, teknolojiye yaptığı yatırımları devamlı bir hale getirerek üretim süreçlerinde ve ürünlerin kalitesinde bir çok ayrıcalığı sunmuştur. Maksimum estetik değer ve detaylara dikkat için zanaatkarların uzmanlığına değer veren markanın etik, sürdürülebilir değerleri tüm üretim yönetimlerine yansır.

Şık ve minimalist formları geliştirerek onlara sofistike ve çağdaş görünümler katmayı hedefleyen koleksiyonları ile marka, her banyonun ihtiyaç ve tarzlarına uyum sağlayan ürünler tasarlıyor.