IB RUBINETTERIE

IB RUBINETTERIE, yüksek kaliteli musluk ve banyo aksesuarları endüstrisinde 20 yılı aşkın deneyime sahiptir. 1985 yılında kurulan IB, değerlerini ve hedeflerini kalite, işlevsellik, tasarım ve ekolojik sürdürülebilirlikte gören genç ve dinamik bir aile şirketidir. IB, tasarımcıların ve teknisyenlerin, yaratıcılığın ve inovasyonun buluştuğu, detaylara ve teknolojiye gösterilen dikkatin soyut kalmadığı, avandart objelerde şekil bulduğu bir yerdir.

Şirket kültürü, köklerini ve en üst düzey ifadesini hem şirket içinde hem de dışındaki personel ile doğrudan ilişki içinde bulur; tasarım ile başlayarak perakendecide biten kaliteli bir hizmet sunmak için teknisyenlerin, yöneticilerin, acentelerin işi her aşamada ayrıntılı olarak düşünülmüştür.

Sağlıklı ürünler
5 kıtada birçok ülkede farklı ihtiyaçları yönetme ve ele alma ihtiyacı, şirketi en iyi kaliteden başka hiçbir şeyi kabul edememe ve bunu minimum üretim standartı olarak sunma konumuna getirmiştir. Bu nedenle IB RUBINETTERIE, bir ükede bunun bir zorunluluk veya daha az olabileceği gibi endişeler duymadan, tüm ürünlerini çinkosuz ve kurşunsuz olarak sunmaktadır.