DEVON&DEVON

Devon&Devon 1989 yılında Floransa’da kuruldu. Şehrin olağanüstü zanaatkarlığı, sanatsal ve mimari geleneği, markanın antik zanaat günlerinden beri kullanılan kaliteli hammadde ve el yapımı süreçlerdeki ustalık için ideal bir gelenek oluşturuyor; geometrilerin uyumu ve renklerin sadeliği, şehri eşsiz kılan kilise ve binalar için ikonik mimarlar tarafından seçilen dekorasyonlardan ilham alıyor.

Başlangıcından bu yana Devon&Devon, Avrupa geleneğinin atmosferiyle Floransa rönesansından aldığı ilhamı, 1900’lü yılların seçkin Amerikan tasarımının mimari cazibesi ile birleştirdi. Devon&Devon müşterilerinin tasarım tercihlerine özel, eksiksiz ve koordine edilmiş iç tasarım çözümleri ve projenin her ayrıntısına kadar olağanüstü özen ile eşlik eder.

Bir obje butiği
Devon&Devon koleksiyonları, banyo için ürünler (sıhhi tesisat, küvetler, duşlar, musluklar, bataryalar ve duş başlıkları, mobilya ve konsollar) ve tüm eve adanmış mermer, seramik ve ahşap döşeme ve duvar kaplamaları; duvar kağıtları ve mobilyalar, aynalar, lambalar ve duvar ışıkları ile markanın ikonik stilinden ve fark yaratan bir yaşam felsefesinden ilham alan tam bir obje butiği olarak ev ve yaşam tarzı ürünlerinden oluşmaktadır.