MUTINA

Mutina, en iyi tasarımcıların fikirlerini, seramik kaplama malzemeleri dünyası ile buluşturma ihtiyacı ile ortaya çıkmıştır. Marka 2005 yılında, sadece ölçü, doku ve kompozisyon açısından değil, yaratıcılık ve deneysellik açısından da seramiğin kurallarına meydan okumak amacıyla yeni bir yola çıktı.

Mutina, aynı eşsiz vizyonu paylaşan bir ekip tarafından gekiştirilen bir tasarım projesidir. Edward Barber ve Jay Osgerby, Ronan ve Erwan Bouroullec, Nathalie du Pasquier, Konstantin Grcic, Hella Jongerius, Laboratorio Avallone, OEO Studio, Raw Edged, Inga Sempe, Patricia Urquiola ve Tokujin Yoshioka ile yapılan işbirliği, bir arkadaşlığın ötesinde ve karşılıklı büyük bir saygının yanı sıra, narin ve nötr tonlardan, canlı ve en cesur tonlara kadar sonsuz doku ve renk yelpazesini deneyimlemenin zorluğundan doğmuştur.

Güçlü kimlik

Seramik malzemede en iyiyi ortaya çıkarmak için hiç bitmeyen bir çaba ile birlikte bu özellikler, her türlü değişim ve yorumun ötesinde aynı zamanda yüksek kalitesi sayesinde güçlü ve ayırdedilebilir bir kimlik geliştiren Mutina konseptinin kökenidir.