GRASER

1990 yılından beri usta sanatçıların elinde hayat bulan özgün eserler, dokunduğu her yere değer katıyor. Graser, geniş ürün yelpazesinin yanı sıra, düşlere hitap edecek tasarımlar sunmak üzere devamlı kendini yenilemektedir. Graser, sahip olunan sanatsal mirasa farklı yorumlar getirerek taş, seramik ve cam işçiliğinde çeşitli desen kompozisyonlarına hakim, detaycılık ilkesi ile dekoratif parçaları birleştirerek harikalar yaratır.

Taş, seramik ve cam işçiliği ince ve yoğun bir çalışma gerektirir. Graser, ürünlerine duygu ile yaklaşarak kalitesini tamamlar. Hislere seslenen Graser, yaptığı işi mucize olarak tanımlar ve bu nedenle ortaya çıkan eserler zaman geçtikçe insanlar üzerindeki etkisini artırmaya devam eder. Yeni keşifler yapmak, denenmemiş teknikler geliştirmek ve yeni tasarımlar ortaya çıkarmak yegane hedefidir.

Sanatsal dokunuşlar ve pozitif etki
Graser, yaşadığınız yeri özel kılmak için hiç bir detaydan kaçınmayarak çalışır. Kentin her noktasında küçük dokunuşlarla büyük mutluluklar uyandırır. Metrolardan havaalanlarına, AVM’lerden, iş merkezlerine, otellerden konutlara kadar hayatı Graser restore eder.