QUINTI SEDUTE

Burada gelenekler, sanat, misafirperverlik ve yaşam tarzı, halkının sıkı çalışması sonucudur. Toskalılar, kendi yaşam tarzlarını oluşturmuş ve bu kültürlerini saygı ve özenle ihraç etmişlerdir. Bu geleneksel değerler, bugün günlük çalışmalarda halen takip edilmektedir. Şirketin itibari sadece finansal sonuçlara değil, aynı zamanda yönetim şekline de bağlıdır.

Quinti’de her sürecin çevreye uyumlu olması için tüm çaba ve tecrübe kullanılır. Her Quinti sandalye, yalnızca kaliteli malzemeler kullanılarak büyük bir özenle üretilir. Sunulan koleksiyonlar, pazarın ana tercihlerini karşılayacak esnek ve işlevsel seçimlerin sonucudur. “Kişisel Koltuğunuz” programı, detayları seven ve sandalye seçiminde benzersiz bir deneyim arayanlara cevaptır.

Özelleştirilmiş ürün deneyimi

Quinti’nin el sanatları, teknik gereksinimlerinize göre koltuğunuzu hayata geçirecek, öneriler sunacak ve gerçek bir özelleştirilmiş ürün deneyimi sunacaktır. Kalite, hammadde seçiminden çalışmanın kendisine, yönetimden sevkiyata kadar günlük aksiyonlarımıza ilham vererek ilke edindiğimiz bir hedeftir. Müşterilerimize uzun yıllar boyunca edindiğimiz deneyim ve geleneği sunmak için, her aşama adanmışlık, profesyonellik ve şeffaflıkla doludur.