TALENTI

Fabrizio Cameli tarafından 2004 yılında kurulan şirket, kuruluşundan itibaren çağdaş trendleri yorumlayabilen ve pazardaki gelişmelere büyük dinamizmle yanıt verebilen açık hava mobilyaları ve aksesuarları tasarlama ve üretme yeteneğiyle karakterize edilir.

Talenti mobilyaları, tasarım trendlerini önceden tahmin eder, yenilikçi teknolojiler ve malzemelerle başarılı çalışmalar yaparak iç mekanın cazibesini ve dış mekanın doğallığını son derece sofistike çizgilerle yorumlar. İç mekanın büyüsüne sahip eşsiz dekorasyon unsurları ve aynı zamanda her türlü açık hava ortamına, hem ticari hem de konut kullanımına mükemmel uyum sağlayan koleksiyonlar, en klasikten en çağdaşa kadar farklı tarzlara hitap eder.

Çok yönlü zamansız zarafet
Talenti ürünleri orijinal, çok yönlü ve zamansız bir zarafete sahiptir. Koleksiyonlar zaman içinde, karakteristik özelliklere sahip her türlü ortama uyum sağlamak için çok çeşitli seçenekler ve aksesuarlarla tamamlanmıştır.Kalite, Talenti imzalı her mobilyanın içsel bir özelliğidir: şirket, prototipin geliştirilmesinden mühendisliğine, ambalajlamaya kadar üretim hattının her aşamasını titizlikle kontrol eder. Talenti, sadece konut projeleri için değil, aynı zamanda kontrat projeleri için de tasarlanmıştır: kalite, detaylara dikkat, teknik performans ve geniş bir özelleştirme seçeneği yelpazesi, şirketin dünyanın dört bir yanında tanınmış konaklama tesislerinde veya restoranlarda, sağlık alanlarında ve lüks teknelerde var olmasını sağlar.