LA FABBRICA

La Fabbrica SpA, 94 yılında kurulmuş, zemin ve duvarlar için seramik karoların ve ayrıca yüksek kaliteli duvar kağıtlarının üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmış bir İtalyan şirketidir.

Kuruluşundan bu yana hem hizmet verdiği pazar sayısını hem de serideki koleksiyon bazındaki sayısını artırarak, duvar kağıdı ve karolarda ürün portfoyünü güçlendirmiştir. Farklı zevkler ve ihtiyaçlarla karakterize edilen farklı pazarlara tedarik etmek için, modernden rustik ürünlere, dış mekan koleksiyonlarından doğal taş ve ahşabı yeniden üreten büyük boyurlardaki ürünlere kadar, tüm pazar segmentlerini kapsayabilecek koleksiyonlar sunar. Şirket ayırca 160cmx320cm’ye kadar büyük levhalara, duvar kağıdı ve kaplama ürünlerine adanmış AVA Ceramica adında yeni bir marka yaratmıştır.

Teknik ve estetik
Tüm seriler, hem teknik hem de estetik açıdan gerçek bir katma değeri olan ürünleri temsil eder; her koleksiyon çok çeşitli dekorlar ve süslemeler ile zenginleştirilir ve her bir karonun özellikleri pazarın gerektirdiği kalite standartlarını karşılar. Şirketin Ar-Ge departmanı, geleneksel dekorlardan en özgün dekorlara kadar, seramiğin her bir unsurunu dahili olarak geliştirmekte ve İtalyan üretiminin yüksek kalitesini garanti etmektedir.