Yaratıcı tutku ile tasarlandı: Acquapazza

Sofistike ve rafine tasarım anlayışı ile işlevselliği benzersiz bir doku içinde bütünleştiren Acquapazza, şimdi SN Project Design Consulting çatısı altında projelerinizle buluşuyor!

Acquapazza’nın misyonu kaliteli seri üretim, yüksek performanslı ince işlenmiş öğelerle her zaman titizlikle çalışan profesyonellere yansımaktadır. Her ürün, yüksek hassasiyeti mekanik işleme ve manuel tamamlanma ile gerçekleştirilir ve her zaman siparişe göre özelleştirilir. Malzemeler, kaplamalar, renkler ve modeller ile ifade edilen kişiselleştirme olanakları, tamamen kişiye özel bir mobilya fikri geliştirmenize olanak tanır.

Acquapazza koleksiyonlarının ana hatları yaratıcı tutku ve yüksek kaliteli tasarımlardan oluşur. Elementler yelpazesinde özel olarak DuPontTM Corian’dan üretilen banyo aksesuarları ve aksesuarlar yer almaktadır. Tüm ürünler en ince ayrıntısına kadar tasarlanmakta ve DuPontTM’un on yıllık ortağı olan üretim laboratuvarında test edilmektedir. Markanın ürünlerini web sitemizden de inceleyebilirsiniz.