Herkes için banyo: Bocchi

1950 yılından günümüze “il bagno per tutti -herkes için banyo” mottosuyla modern ve insan odaklılığı, yüksek teknoloji ile birleştiren BOCCHI, SN Project Design Consulting çatısı altında projelerinizle buluşuyor!

Seramik sağlık gereçleri, Care & Comfort yaşlılar ve engelli ürünleri, banyo ve mutfak armatürleri, banyo mobilyaları, banyo aksesuarları, küvet ve duş kabini, gömme rezervuar sistemleri ürün kategorilerinde üretim ve satış operasyonlarını yürüten BOCCHI, seramik ile topraktan başlayan yolculuğunu, bugün tüm faaliyetleri ile topluma ve doğaya olan sorumluluğun bilinci ile banyo ürünleri sektörünün öncüsü olarak sürdürmektedir.

Markanın tasarım mottosu, tasarım düşüncesinin salt obje ve üründen öteye geçerek bütüncül bir deneyime dönüştüğü çağımızda, hikayeleri olan ürünler ortaya çıkartmaktır. Su kaynaklarının tüketimini azaltmaya yönelik çevre dostu ürünler, üst düzey hijyen koşullarını sağlamak üzere tasarlanan hem malzeme hem de teknoloji konusundaki yenilikler, konfor ve estetik konusunda yılların tecrübesini günümüz tasarım dünyasına aktaran yepyeni fikirlerle BOCCHI, sektör standartlarında bir referans noktasıdır. Markanın ürünlerini web sitemizden inceleyebilirsiniz.